Informace k 8. Pochodu Finanční stráže ze dne 3.2.2024

Všichni účastníci, kteří si zatím rezervovali ubytování v místě startu pochodu na Prostřední Lipce č. p. 16, mají ubytování zajištěno. Momentálně zůstávají 2 volná místa pro ubytování mužů na vícelůžkových pokojích, definitivní cena za 1 nocleh 320,- Kč. Pokud by se některá lůžka uvolnila, okamžitě zveřejníme informaci na webových stránkách.

Pro kolegy  z CÚ Žilina(p.Páleník), jsme rezervovali ubytování  od 13.6. na 3 noci  v chalupě Belle Cottage, vzdálené cca 500 m od místa pochodu. Aktuální cena za 1 nocleh  320,- Kč.

Pro kolegy z FS Bratislava(p. Juríček), jsme závazně zarezervovali od 14.6. na 2 noci 14 lůžek v Penzionu Terezka, aktuální cena za 1 nocleh 580,- Kč.

Pro případné další zájemce jsme provedli rezervaci ubytování v Penzionu Kováčová na Horní Lipce, vzdáleném 1,4 km od místa startu, kde jsou k dispozici 1 x 5 lůžkový pokoj a 1 x 4 lůžkový pokoj. Cena za nocleh 290,-Kč. Požadavky je třeba uplatnit do 10.4.2024.

Dále můžeme, v případě zájmu, zprostředkovat následující ubytování:

Internát Středního odborného učiliště v Dolní Lipce cca 7 km od místa startu, cena za 1 nocleh 450,- Kč; k dispozici je 2 x dvoulůžkový pokoj, 2 x třílůžkový pokoj a 1 x čtyřlůžkový pokoj a je možné ubytování i na 1 noc. V tomto případě budeme přijímat žádosti o rezervace do 31. 5. 2023.

Další je nabídka ubytování v apartmánu na Horní  Lipce, vzdáleném  1,2 km od místa startu, k dispozici je apartmán 1 x 3 lůžkový a 1 x 4 – lůžkový pokoj, cena při plné obsazenosti a ubytování na 2 noci je 500,- Kč za 1 nocleh, při ubytování na 3 noci 400,- Kč za 1 nocleh. V tomto případě bychom soustřeďovali požadavky do naplnění ubytovací kapacity, nejdéle však do 31. 3. 2024 a následně bychom provedli rezervaci s tím, že je požadována záloha ve výši 50 %.

Pokud si někdo zajistí ubytování sám, může využít od 13.6. do 16.6. nabídky celodenního občerstvení a stravování v místě startu pochodu.

V pátek 23.2.2024 proběhne jednání zástupců Východočeského klubu celních veteránů a Pochodnického spolku, na kterém budou definitivně odsouhlaseny trasy pochodu, kontrolní body a další organizační záležitosti.

Přikládáme vzor džbánku s logem pochodu, cena za 1 kus 60,- Kč, bylo objednáno 100 kusů. Džbánky budou ve volném prodeji v místě startu pochodu. Případné požadavky na rezervaci zasílejte na níže uvedené kontakty.

Požadavky či dotazy  na ubytování, stanování, stravování atd. zasílejte na l.bruha@centrum.cz nebo volejte na 603598891.