Pořadatelé nabízí účastníkům pochodu možnost ubytování ve 2-lůžkových a 3-lůžkových pokojích v místě startu pochodu na internátě SOU Dolní Lipka.Sociální zázemí je společné pro pro jednotlivá poschodí. Ubytovat se bude možné od pátku 5.7. od 14.00 hodin do neděle 7.7. do 8.00 hodin. Cena za 1 nocleh je 250,- Kč, objednávku ubytování je možno provést při registraci a poplatek lze  uhradit současně s platbou příspěvku na pochod. Pro příznivce stanování bude připravena plocha pro bezplatný pobyt. K dispozici bude také sociální zázemí v budově přilehlé k místu startu pochodu. Po celou dobu pobytu bude v areálu zajištěno stravování a občerstvení. Nabídka jídel a občerstevní bude zveřejněna v průběhu měsíce února.