Informace k pochodu

Vážení příznivci turistických pochodů, Východočeský klub celních veteránů ve spolupráci s Pochodnickým spolkem Lanškroun, pro Vás připravují  5. ročník Pochodu Finanční stráže. Na základě zkušeností z minulého roku, kdy jsme museli pochod zrušit a vzhledem k termínu voleb do Poslanecké sněmovny jsme posunuli termín pochodu  na sobotu    16.10.2021.

Trasy pochodu zůstávají stejné, jak byly plánovány na 4. Ročník pochodu. Start a cíl všech tras bude opět v areálu Středního odborného učiliště opravárenského v Králíkách, Předměstí 427 – Dolní Lipka, dále jen SOU, které poskytuje potřebné zázemí pro parkování, ubytování, stravování i společenské aktivity účastníků. Podrobný popis jednotlivých tras(12,17 a 27 km) bude zveřejněn v dalších informacích, které budou průběžně zveřejňovány webových stránkách Východočeského klubu celních veteránů www.vkcv.estranky.cz   nebo na stránkách Pochodnického spolku celnici.pochodnicky.spolek.cz .

Ubytování, stravování a občerstvení, bude  zajištěno v areálu SOU od pátku 15.10. 2021 od 16.00 hodin do neděle 17.10. do 9.00 hodin. Cena za 1 nocleh byla provozovatelem stanovena na  350,- Kč. Pro zájemce o bezplatné stanování, bude připravena v areálu dostatečné plocha k vytvoření stanového tábora a budou mít možnost využívat sociální zařízení v přilehlých budovách. Další podrobnosti k ubytování a stravování budeme postupně upřesňovat. Pro případ vyčerpání ubytovací kapacity ve SOU, máme rezervován areál bývalého Oddělení Finanční stráže v Prostřední Lipce s kapacitou 39 lůžek.

Platby ze zahraničí zasílejte na účet číslo 2501131948/2010, zřízený pro tento účel u FIO Banky.

Na páteční večer připravujeme tradiční posezení s hudebním doprovodem celnické kapely KONTRABAND. Pro účastníky pochodu bude, stejně jako v předchozích ročnících, připraven pod přístřešky dostatečný počet míst k sezení formou pivních setů.

Zájemci si mohou při registraci objednat novou upomínkovou sklenici s logem pochodu v ceně 45,- Kč, viz příloha. V rámci uhrazeného startovného obdrží každý účastník pochodu balíček s občerstveními v igelitové tašce s logem pochodu, po příchodu do cíle pak svačinu.

Využíváme této informace k tomu, abychom poděkovali kolegům z Pochodnického spolku za vypořádání všech závazků ze zrušeného 4. ročníku  Pochodu FS.

Přejeme všem hlavně pevné zdraví a těšíme se na viděnou.

                                          Za  Východočeský klub celních veteránů

                                          Ladislav Brůha, místopředseda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *