Informace  k  7. Pochodu Finanční stráže ze dne 24.4. 2023.

Ubytovací kapacita budovy v areálu startu a cíle pochodu je zcela naplněna.

  Pro 10 účastníků z CÚ Žilina, jsme zajistili ubytování v chalupě vzdálené cca 500 m od místa pochodu ve dvou 4 – lůžkových pokojích + 2 přistýlky,  za cenu 700,- Kč za 2 noclehy, další 2 mají zajištěné ubytování v místě startu.

  Ubytovací kapacita   Penzionu Terezka, vzdáleného cca 300 metrů od místa startu, je zcela naplněna a bude využita kolegy z Finanční správy z Bratislavy. V penzionu jsou k dispozici dva apartmány, v každém jsou k dispozici 2 x 2 lůžka, 1 x 3 lůžka. Podmínkou je ubytování na 2 noci a cena za apartmán je 7.000,- Kč, t.j. 500,- Kč za nocleh.

   Nabídku ubytování v  Chalupě pod Klepáčem na Horní  Lipce( 1 x 4 lůžkový a 1 x 3 lůžkový pokoj) vzdálené  1,2 km od místa startu, kompletně využili naši slovenští kolegové z CÚ Poprad.

   Nadále nabízíme možnost ubytování v samostatném přístavku k internátu Středního odborného učiliště v Dolní Lipce cca 7 km od místa startu, kterou zatím využili 3 zájemci, k dispozici aktuálně zůstávají, 2 x třílůžkový pokoj a 1 x čtyřlůžkový pokoj. Cena za nocleh 400,- Kč, je možné ubytování i na 1 noc, žádosti je možné zasílat do  12. 6. 2023. Východočeský klub celních veteránů je připraven zajistit za symbolický poplatek ve výši 20,- Kč dopravu ze SOU do místa startu a zpět.

  Ubytování ve výše uvedených objektech bude k dispozici od 16. 6. 2023 od 14.00 hodin, je možné dohodnout výjimku pro dřívější příjezd na níže uvedených kontaktech.

    Možnosti ubytování ve vlastním stanu v prostorách uvnitř areálu startu pochodu, využilo zatím 14 zájemců, zůstává volná plocha pro dalších cca 20 stanů. Po celou dobu budou k dispozici sociální zařízení v přístavku hospodářské budovy, po dohodě s organizátory budou moci využít sprchy v suterénu hlavní budovy.

  Pokud si někdo zajistí ubytování sám, může využít nabídky na občerstvení a stravování v místě startu pochodu. Níže přikládáme orientační nabídku jídel a občerstvení, které připravuje Východočeský klub celních veteránů pro účastníky pochodu. Ceny se mohou v době konání pochodu lišit v závislosti na nákupních cenách.

    Na kontrolních bodech Horní Morava – Jodlów a Sedlo Puchacza bude zajištěno při denní i noční trase drobné občerstvení(např.káva,čaj,lahvové pivo, minerálky, párky).

    Při platbách registračních poplatků ze zahraničí na účet u FIO Banky, nadále dochází k nedoplatkům, které jsou způsobeny zadáním nedostatečné protihodnoty příslušné měny. Tyto nedoplatky budou vybrány v hotovosti v místě startu pochodu.

 Zájemci o rezervaci upomínkového džbánku s logem pochodu, zatím uplatnili požadavky na 30 kusů z celkového množství 80 kusů určených k prodeji.

 Na páteční i sobotní večer připravujeme táborák, v sobotu jsme pro milovníky dechovky zajistili hudební doprovod.

 Požadavky a dotazy na ubytování, stanování, upomínkové džbánky, občerstvení a stravování, zasílejte na l.bruha@centrum.cz nebo volejte na 603598891.

NABÍDKA JÍDEL A OBČERSTVENÍ 7. POCHOD FINANČNÍ STRÁŽE 

   Stravování a občerstvení bude zajištěno od pátku 16.6. od 14.00 do neděle 18.6. do 10.00 hodin. Snídaně budou vydávány od 6.45 hodin.

Dršťková polévka, pečivo                                  45,- Kč

Vepřová plec na smetaně,knedlík                    130,-

Sekaná pečeně,brambor,zelí                              90,-

Opečená jitrnice,brambor,zelí                           90,-

Vepřové výpečky, bramborový knedlík,zelí      130,-

Hovězí guláš, pečivo                                         110,- 

Míchaná vejce na slanině,pečivo                       50,-

Tlačenka(150gr) s cibulí a octem,pečivo           45,-

Jemný párek(150gr), pečivo, hořčice                 45,-

Utopenec, pečivo                                                 45,-

Letohradský koláč                                              10,- 

Hřeben makový                                                  15,-       

Teplé nápoje                          

  Čaj,cukr                        10,- Kč

  Káva,cukr,mléčko        20,-

  Grog                             30,-

Točené nápoje                          0,3 l                 0,5 l

Pivo Šerák 11°                           20,-                30,- Kč     

Pivo Holba Polotmavá 11°        20,-                30,-

Birell                                          20,-                30,-

Limonáda Grep                         12,-                20,-   

V nabídce bude také sortiment dalších nápojů

Každý účastník nočního pochodu dostane, v rámci uhrazeného startovného, po příchodu do cíle  bezplatně polévku a 2 ks pečiva, účastníci denního pochodu pak klobásu s pečivem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *