“ V rámci uhrazeného příspěvku na organizaci pochodu, dostane každý účastník při prezentaci před startem pochodnický balíček : energetický nápoj, minerálka 1,5 l, oplatka a houska se salámem. Po příchodu do cíle pak Zbudovskou klobásu XXL z  Masných pochoutek v Klášterci nad Orlicí.

“ Stejně jako v předchozích ročnících, dostane každý účastník igelitovou tašku s logem pochodu „

“ Organizátoři jednají o výrobě sklenic s logem pochodu. Po ukončení jednání zveřejníme náhled vybrané sklenice, včetně ceny, za kterou ji bude možno zakoupit.

V případě dostatečného počtu zájemců, objednáme výrobu. Minimální počet požadovaný výrobcem je 100 kusů sklenic.“