Aktuální informace k ubytování na 7. Pochodu Finanční stráže

Informace k ubytování na 7. Pochodu Finanční stráže ze dne 2. 2. 2023

  Všichni účastníci, kteří si objednali ubytování při registraci, mají zajištěné ubytování v místě startu pochodu na Prostřední Lipce č. p. 16.  Totéž platí i pro účastníky, kteří si ke dni 6. 1. 2023 zajistili rezervaci e – mailem nebo telefonicky s tím, že poplatek za ubytování uhradí v hotovosti na místě. Ubytovací kapacita na Prostřední Lipce č. p. 16 je tímto vyčerpána a bude možné ji využít pouze v případě, že někdo ubytování zrušil.

 Pro 12 účastníků z CÚ Žilina, jsme zajistili ubytování v chalupě vzdálené cca 500 m od místa pochodu ve dvou 4 – lůžkových pokojích za cenu 700,- Kč za 2 noclehy, další 3 mají zajištěné ubytování v místě startu a 1 v níže uvedeném Penzionu Terezka.

  Podařilo se nám vyjednat ubytování v Penzionu Terezka vzdáleném cca 300 metrů od místa startu. V penzionu jsou k dispozici dva apartmány, v každém jsou k dispozici 2 x 2 lůžka, 1 x 3 lůžka. Podmínkou je ubytování na 2 noci a cena za apartmán je 7.000,- Kč, t.j. 500,- Kč za nocleh. První apartmán už je zcela obsazen kolegy z Finanční správy Bratislava, ve druhém jsou aktuálně ještě volné  1 x 2  – lůžkový a 1 x 3 – lůžkový pokoj. Rezervace bez storno poplatků platí do 31.5. 2023.

   Dohodli jsme rezervaci 14 lůžek na internátě Středního odborného učiliště v Dolní Lipce cca 7 km od místa startu, cena za 1 nocleh 400,- Kč; k dispozici je 2 x dvoulůžkový pokoj, 2 x třílůžkový pokoj a 1 x čtyřlůžkový pokoj a je možné ubytování i na 1 noc. V tomto případě budeme přijímat žádosti o rezervace do 10. 6. 2023.

    Provedli jsme rezervaci apartmánu v Chalupě pod Klepáčem na Horní  Lipce, vzdáleném  1,2 km od místa startu, k dispozici je 1 x 3 lůžkový a 1 x 4 – lůžkový pokoj, cena při plné obsazenosti je 460,- Kč za 1 nocleh. Podmínkou je ubytování na 2 noci a VKCV musel složit na účet majitele zálohu ve výši 50 %. V tomto případě budeme soustřeďovat požadavky do naplnění ubytovací kapacity, nejdéle však do 10. 4. 2023 a následně bychom buď potvrdili rezervaci nebo ji zrušili, abychom nemuseli hradit storno poplatky.

  Ubytování ve výše uvedených objektech bude k dispozici od 16. 6. 2023 od 14.00 hodin, je možné dohodnout výjimku pro dřívější příjezd na níže uvedených kontaktech.

      Předběžně jsme se dohodli na možnosti ubytování pro 25 osob v penzionu na Prostřední Lipce, ve kterém vychází při ubytování na 2 noci cena za jeden nocleh 280,- Kč, při ubytování na 1 noc pak 525,- Kč. Pokoje jsou 3 x 4 lůžka, 1×6 a 1×7.  Penzion je vzdálen od místa startu 2,1 km po silnici/ 1,7 km pěšky zkratkou. Dohoda na rezervaci platí do 28.2. 2023, poté buď rezervaci zrušíme, nebo závazně objednáme ubytování po složení zálohy.

  V případě, že by bylo 10 zájemců o ubytování ve dvou 5 – ti lůžkových pokojích, prověřili bychom možnost ubytování v Prostřední Lipce, 3,5 km od místa startu, orientační cena při plném obsazení 350,- Kč za nocleh.

    Nadále prověřujeme možnosti zajistit další ubytovací prostory. Pokud si někdo zajistí ubytování sám, může využít nabídky občerstvení a stravování v místě startu pochodu.

    Při platbách registračních poplatků ze zahraničí na účet u FIO Banky, evidujeme drobné nedoplatky, způsobené zadáním nedostatečné protihodnoty příslušné měny. Tyto nedoplatky budou vybrány v hotovosti v místě startu pochodu.

  Požadavky či dotazy  na ubytování zasílejte na l.bruha@centrum.cz nebo volejte na 603598891.

                                                    Ladislav Brůha, místopředseda VKCV                    

    

2 Responses to Aktuální informace k ubytování na 7. Pochodu Finanční stráže

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *